Hoverboard, létající prkno

15. 7. 2014

hoverboard praha

Hoverboard, létající prkno

Propadněte šílenství! Létající prkno je tady! A od května 2015 na vás čeká Hoverboard! Vítejte v nové éře adrenalinových vodních sportů, kde se zdánlivě nekonečná fantazie science fiction stává skutečností. Hoverboard, jak jej známe z vědeckofantastických filmů, se stává dostupným pro veřejnost, a s ním přichází nová éra zábavy a pořádný úlet.

Od chvíle, kdy se tento úžasný vynález poprvé objevil ve světě našich představ, se mnozí z nás těšili na den, kdy budeme moci zažít ten pocit lehkosti a svobody, který přináší. A teď, od května roku 2015, je tato představa skutečností. Tryskové prkno není jen snem, ale reálnou věcí, kterou můžete mít pod nohama. Vytvořil ho Franky Zapata z Marseille jako novějšího bratříčka Flyboardu.

Co je to tedy Hoverboard? Jedná se o revoluční způsob adrenalinového zážitku, který kombinuje technologii levitace s elegantním designem a jednoduchostí ovládání. Jeho podstata spočívá v použití silného vodního skútru a vyprodukovanému proudu vody mířicího skrz hadici do zadní trysky na prkně, které umožňují prknu zdvihnout se nad vodu a pohybovat se vzduchem.

Ať už se jedná o plutí kupředu po hladině, nebo odvážný let nad vodou v několika metrech, Hoverboard nabízí nový způsob, jak prozkoumávat svět kolem nás. Jeho ovládání a design z něj dělají jakýsi snowboard, nebo chcete-li surf, který spojuje oba tyto zábavné sporty v jeden s tím, že zde můžete také létat!

Ale Hoverboard není jen vodní sport. Je to také zábavní zařízení, které přináší radost a vzrušení všem, kteří si ho vyzkouší. Tryskové prkno vás dostane tam, kde jste ještě nikdy před tím nebyli.

Na prkně se stojí podobně jako na snowboardu v prašanu. Chcete jen rychle klouzat kupředu po hladině? Musíte dát váhu na přední nohu. Chcete pořádný nášup? Opatrně přeneste váhu na zadní nohu a okamžitě letíte tryskem kupředu a to vše nad vodou. Tohle je zážitek. Tohle je adrenalin.

Takže jestli jste někdy snili o létání nad vodou, o pocitu svobody a lehkosti, Hoverboard je tady, aby vám pomohl tyto sny proměnit v realitu. Připojte se k revoluci ve vodních sportech a připravte se na vzrušující dobrodružství, které vám Hoverboard může nabídnout. Od května 2015 není nic nemožného.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu