Flyboarding brzo začne!

3. 5. 2024

flyboard_kundosaki

Flyboard sezona na spadnutí

Ano už je to tak! Zima je za námi, jaro se chýlí ke konci a kvapem se nám blíží léto a s ním i další sezóna plná sluníčka, pohody, nových zážitků a času vodních radovánek u kterých nesmí chybět Flyboarding. Slovo, nebo chcete-li sport Flyboarding zahrnuje tři vodní adrenalinové atrakce Flyboard, Hoverboard a Jetpack. U nás nabízíme balíčky 3v1, nebo pouze  2v1, což je adrenalinový nářez – více zážitků za jeden den. Pecka jsou určitě všechny, ale pokud si alespoň pro začátek chcete vybrat pouze jeden z nich, u nás máte možnost při zakoupení Univerzálního poukazu. Rádi vám na místě vysvětlíme všechny klady a zápory jednotlivých zážitků a vy se pak sami rozhodnete, který z nich je pro vás nejvhodnější. Většina lidí si vybírá Flyboard – je to klasika u které zažijete úplně nové dimenze a zároveň se nemusíte ničeho obávat. Chce to jen trochu odvahy a koordinaci těla a tyhle tryskové boty vás vynesou opravdu do výšin! A věřte, že Flyboard zvládnou úplně všichni. Někdo na to přijde za pár vteřin, jinému to trvá pár minut, ale při dodržení potřebných instrukcí začnou během chvilky létat děti, holky, kluci, ženy, muži, ale i páni a dámy. Uvidíte, že si odvezete zážitek na který nikdy nezapomenete.

Naše sezóna začíná už za necelý měsíc a to 1.6.2024 v areálu Lávkapark Skochovice ve Vraném nad Vltavou kousíček za Prahou. První termíny už se nám začínají plnit, tak neváhejte a na Flyboarding se objednávejte včas, ideálně čtrnáct dní předem. Pokud vás zajímá jaká jsou na tyto adrenalinové vodní sporty omezení, vše se dočtete na našich webových stránkách. Základ je pro Flyboard a Hoverboard velikost nohy 36 – 47, na všechny tři zážitky váha max. 130kg, věk na Flyboard od 12, ale mohou být i mladší děti – záleží na tělesné stavbě a vždy se souhlasem rodičů, jinak Hoverboard, Jetpack od 16 let. Sebou potřebujete jen plavky a ručník, vše ostatní včetně plovací vesty, nebo neoprenu vám půjčíme. Pak už to chce jen trošku odhodlání a dobrou náladu, aby jste si vše pořádně užili.

Takže pokud chcete prožít něco nového a nepoznaného, máte skvělou příležitost. Kombinace léta, vody, adrenalinu, létání, plavání, radosti, pocitu štěstí je prostě dokonalá. To vše zažijete na jakékoliv naší atrakci. On ten první pocit při vzletu z vody a vznášení se proti gravitaci nad vodní hladinou se popsat nedá, opravdu ne. Flyboarding musíte zažít na vlastní kůži. Ta síla vodních trysek, ta svoboda pohybu, ta radost z pohybu, to vše vám na tváři bezděčně vykouzlí obrovský úsměv od ucha k uchu.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu