Sezóna Flyboardingu: Nový začátek po Velikonocích

2. 4. 2024

flyboarding_praha_2

Sezóna Flyboardingu: Nový začátek po Velikonocích

Po příjemných a rodinných Velikonočních svátcích je na čase se podívat dopředu a přivítat nadcházející sezónu vodního sportu. Jak už si mnozí možná všimli, máme nové webové stránky, tak doufáme, že se vám líbí.

Pro mnoho z nás je to také čas, kdy začínáme plánovat své letní aktivity a hledat nové způsoby, jak trávit čas venku. Jedním z těchto vzrušujících sportů je Flyboarding, který nabízí nezapomenutelný zážitek na vodní hladině.

Flyboarding je relativně nový extrémní sport, který umožňuje lidem létat nad vodní hladinou pomocí speciálního zařízení, známého jako Flyboard. Tento sport vytváří jedinečný zážitek, který si může vychutnat každý, kdo má odvahu vyzkoušet něco nového.

S nástupem jara a letních měsíců se začínají otevírat možnosti pro provozování Flyboardingu na mnoha vodních plochách po celém světě. Od oceánů po jezera a řeky. U nás je možné si Flyboarding vyzkoušet na jediné stálé oficiální dráze v ČR a to je Vrané nad Vltavou – Praha Západ.

Pro ty, kteří už mají zájem o tento sport, je začátek sezóny, která se ve Vraném otvírá 1.6.2024, ideální čas pro objevení nových míst a možností si vyzkoušet tento adrenalinový zážitek. U nás si můžete pořídit Univerzální poukaz a jaký zážitek si vyberete je jen na vás. My vám vše rádi vysvětlíme a to klidně až na místě ve Vraném nad Vltavou. Nabízíme lekce pro začátečníky, které vám umožní naučit se základy Flyboardingu a postupovat pod dohledem zkušených instruktorů, ale i pro zkušenější borce, kteří jdou do všeho po hlavě.

Pro zkušenější nadšence Flyboardingu je zde také příležitost prozkoumat jaké to je vyzkoušet si všechny tři zážitky Flyboard, Hoverboard a Jetpack v jeden den a to formou voucheru 3v1. Vyzkoušíte si vše od základních manévrů až po složitější akrobatické prvky, možnosti jsou téměř neomezené.

Nezapomínáme ani na bezpečnost. Vlastně, ta je vždy na prvním místě. Přestože Flyboarding může být neuvěřitelně zábavným sportem, je důležité dodržovat předepsaná pravidla a bezpečnostní pokyny. To zahrnuje nošení ochranných vest, helmy a dalších ochranných pomůcek, stejně jako dodržování doporučení týkajících se bezpečné vzdálenosti od ostatních lidí a plavidel.

Takže ať už jste nováček nebo zkušený profesionál, začátek sezóny bude skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí prožít vzrušující dobrodružství na vodní hladině. Připravte se na nezapomenutelné zážitky a počátek nových dobrodružství, která vás čekají v této úžasné a dynamické sportovní aktivitě.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu