Adrenalinový nářez!

Flyboard, Hoverboard, Jetpack

adrenalinový nářez je tady!

Jedinečná možnost výběru ze tří zážitků!

Zažijte úlet jako nikdy předtím! Hitem léta jsou Flyboard, Hoverboard a Jetpack – adrenalinové vodní sporty, které vás dostanou až na vrchol! Že nevíte, který je pro vás nejlepší? Nevadí! U nás máte možnost si vybrat, a to klidně až na místě, kde vám vše vysvětlíme!

Univerzální poukaz

Adrenalinový nářez 3v1!

Vyzkoušej tři zážitky v jeden den!

Adrenalinová bomba je tady! Flyboard, Hoverboard i Jetpack – všechny tři zážitky v jeden den! Tenhle balíček je fakt úlet! Je to poznávání nových hranic. Tahle pecka je pro pravé drsňáky a drsňačky!

Porce adrenalinu navíc 2v1!

Vyzkoušej dva zážitky za jeden den!

Ne jeden, ale dva nášupy najednou! Chceš vyzkoušet dva úlety během jednoho dne? Chceš cítit jak se ti adrenalin dere z každého póru těla? Prostě si vyber dvě z našich hraček a pojď do toho! Tenhle zážitek si zapamatuješ navždy!

objev nové hranice

Flyboard

Flyboard jsou boty připevněné na prkně s tryskami, které pohání vodní proud a vy je ovládáte pouze nohama.

S pomocí vodních trysek doslova vystřelíte do vzduchu a můžete létat, plout jako delfín nebo prostě objevovat nové hranice. Ovládání je intuitivní a není čeho se obávat. Chcete okusit pocit Supermana? Teď máte šanci!

tryskové prkno

Hoverboard

Hoverboard je prkno podobné snowboardu, na kterém i podobně stojíte a které má trysku vzadu, takže je poháněno kupředu a zároveň do vzduchu. Na téhle šílenosti si opravdu zařádíte!

Budete se cítit jako nezkrotný surfař. Až tryskové prkno vyzkoušíte a poletíte, budete se řítit vzduchem vpřed, zažijete takový pocit, že vám adrenalin stříká i z konečků vlasů.

létající sedačka

Jetpack

Jetpack je taková sedačka, do které jste upoutáni a vodní trysky máte na zádech a ovládáte je rukama. Tenhle nášup je až na hranici možného a není příliš vhodný pro slabší povahy.

Až budete létat otevře se vám nová dimenze. Zážitek jako z raketového batohu je prostě neopakovatelný. Tohle prostě jinde nezažijete.