Teambuilding

Chcete stmelit team?

Chcete stmelit team?

Chcete ohromit své klienty, nebo spolupracovníky něčím originálním? Ano?

Tak to jste tu správně. Není lepší letní zábavy než letní hit Flyboarding. Tenhle adrenalinový vodní sport skládající se ze tří hraček Flyboard, Hoverboard a Jetpack je naprostá bomba. Létat nad vodou je zážitek který přináší radost, pocity štěstí, svobody a to vše nadupané adrenalinem a samozřejmě spoustou legrace. Zaručujeme, že se bude bavit úplně každý. Prostě ideální nápad na firemní akce.

Ačkoliv je tato zábava řazena mezi adrenalinové sporty, tak za celou dobu jejího provozování se nikomu nic nestalo. Bezpečnost klientů je pro nás nejvyšší priorita!

Na Flyboardu se nechá létat až do 10ti metrů, ale zákazníky pouštíme pouze tak vysoko jak sami chtějí, a tak aby to bylo bezpečné. Hlavní je, aby si to užili a měli z toho pěkný zážitek plný super vzpomínek.

Po letech zkušeností z tohoto sportovního odvětví bychom pro firemní akce doporučili Flyboard. Flyboard není nijak náročný a pobaví se na něm opravdu každý včetně diváků.

Proč teambuilding u nás?

  • jako jediní máme k dispozici tři zážitky Flyboard, Hoverboard, Jetpack
  • jediná oficiální dráha pro tyto sporty v ČR – nemusí se řešit povolení od Plavebního úřadu
  • máme bohaté zkušenosti – nejdéle na trhu v ČR a to již od roku 2013
  • přes 10.000 spokojených klientů
  • dokážeme uspořádat teambuilding pro 5 – 100 osob
  • máme k dispozici dvě soupravy, takže na vodě mohou být dva klienti najednou
  • krásné a veliké molo, kde diváci vidí letce pouze z pár metrů
  • instruktáže mohou být i v anglickém jazyce
  • pod vedením zkušených instruktorů a dodržení základních podmínek se proletí každý
  • věkové rozpětí na Flyboardu máme od 8 do 70 let

Pokud by se teambuilding konal na jiné lokalitě, tak je zapotřebí vyřídit jednorázové volení od Plavebního úřadu – minimálně 30 dnů předem. Rádi pomůžeme zařídit povolení.

V případě při akci o více lidech lze zařídit další vodní skútry a Flyboardy.

Lokalita

Tyto aktivity provozujeme na Praze Západ – Vrané n/Vl. – kemp Lávka Park. Zde je možno využít ubytování, restauraci, tenisové kurty, beachvolejbal, šlapadla, grily… Je zde také možnost pronajmutí části, nebo celého areálu. Prostě vše, co je pro takový teambuilding, nebo firemní akci potřeba. Případně v penziónu Kaskáda, který se nachází ihned vedle kempu.

Možnosti areálu Lávka Park

Ubytování (pokoje – cca 50 lůžek + chatky + stanování), restaurace, venkovní bar, klubovna, venkovní grily, sportovní vyžití (tenisové kurty, beachvolejbal, stolní tenis, trampolína, basketbal, dětský bazén, koupání…) Možnost pronájmu celého areálu, nebo jen určité jeho části. Kontakt do areálu – Lávka Park– telefon – 773 979 777

Možnosti penzionu Kaskáda

Ubytování (pokoje – cca 30 lůžek + stanování), restaurace, venkovní sezení, venkovní gril, paddleboardy, koupání, trampolína… Možnost objednání rautu. Kontakt do areálu – Penzion Kaskáda – telefon – 739 004 111

Flyboardshow

Pořádáme i show a předváděcí akce, při nichž spolupracujeme s letci ze světové špičky. Cena je pak individuální dle požadavků. Nebo lze kombinovat show i firemní akci zároveň.