Olympionik Petr Koukal a Jetpack

28. 7. 2016

koukal_jetpack

Olympionik Petr Koukal a Jetpack

Petr Koukal si u nás vyzkoušel novinku pro letošní sezónu – tryskový batoh – Jetpack!

Ve světě adrenalinových sportů je stále těžší překvapit zkušené nadšence. Nicméně, když se na scéně objeví revoluční zařízení jako Flyboard, přináší to nejen novou vlnu vzrušení, ale i zcela novou dimenzi do světa extrémních sportů. A právě nedávno si tuto senzaci vyzkoušel i český sportovní ikona Petr Koukal.

Flyboard, vytvořený francouzským vynálezcem Franky Zapata, je kombinací vodního skútru a prkna s vodními tryskami, které umožňují člověku doslova létat nad hladinou vody. Tato technologie, která je považována za jednu z nejvíce inovativních v oblasti vodních sportů, získala svou popularitu po celém světě a stala se předmětem touhy mnoha dobrodruhů.

Nicméně, než jsme se nadáli, objevila se ještě jedna úroveň vzrušení – Jetpack. Jedná se o novou verzi Flyboardu, která nabízí ještě větší svobodu a akrobatické možnosti. A právě tuto novinku si nedávno vyzkoušel i český sportovní hrdina Petr Koukal.

Naštěstí jsme měli možnost být svědky tohoto neuvěřitelného okamžiku. Petr Koukal, známý svými úspěchy v badmintonu a sportovním světě obecně, se rozhodl prozkoumat nové hranice extrémní zábavy a rozhodl se vyzkoušet Jetpack.

Petr Koukal nám řekl: „Je to něco naprosto ohromujícího. Cítíte se jako superhrdina, který létá nad vodou. Je to úplně jiný pocit než cokoli jiného, co jsem kdy zažil. Doporučil bych to každému, kdo hledá novou adrenalinovou výzvu.“

Jetpack není jen pro zkušené profesionály. I když to může na první pohled vypadat složitě, je to zcela bezpečná zábava, která je dostupná i pro začátečníky. Samozřejmě, že pod dohledem zkušeného instruktora.

Tato nová forma adrenalinové zábavy je připravena změnit naše pohledy na vodní sporty a přinést do nich novou dimenzi. A kdo ví, možná už brzy uvidíme Jetpacky na vodních plochách po celém světě, jak lidem umožňují létat nad hladinou a prožívat úplně nové dobrodružství.

Takže, pokud hledáte novou adrenalinovou výzvu, možná byste měli vyzkoušet Jetpack. Jak říká Petr Koukal, je to zážitek, který stojí za to.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu