Nový Flyboard

17. 11. 2014

novy flyboard

Nový Flyboard

Tak už ho máme – ano, poslední model Flyboardu F3 už je doma a spolu s modelem strarším s označením F1, se na Vás těší v nové sezoně od května do září 2015!

Flyboard, revoluční vodní sportovní zařízení, které nabízí adrenalinový zážitek na hladině vody, přináší dobrodružství a zábavu do života mnoha lidí. A teď je tady nový přírůstek do rodiny – pořídili jsme kompletně vytuněný Flyboard F3. Tento poslední model Flyboardu přináší ještě více inovací a vzrušení než jeho předchůdci. S novými technologiemi a vylepšeními je Flyboard F3 připraven změnit vaši představu o tom, co je možné na vodě.

Flyboard F3 představuje spojení špičkového designu a technologie, která umožňuje ještě větší manévrovatelnost a výkon na vodní hladině. Díky novým materiálům a inovativnímu designu je Flyboard F3 lehčí a odolnější než kdy předtím, což znamená, že ještě lépe reaguje na vaše pohyby a umožňuje vám provádět ještě úžasnější kousky a triky.

Souběžně s příchodem Flyboardu F3 je tu také starší model s označením F1, který se stal legendou ve světě vodních sportů. F1 má své místo ve srdcích mnoha nadšenců a stále nabízí neuvěřitelný výkon a zábavu. A teď, s příchodem nového modelu F3, se můžete těšit na ještě větší výběr a možnosti, které vám Flyboard může nabídnout.

Nová sezona zážitků s Flyboardem se blíží. Od května do září roku 2015 budete mít možnost vyzkoušet si ty nejnovější modely Flyboardu a prožít nezapomenutelné chvíle na vodě. Ať už jste začátečník nebo zkušený profesionál, Flyboard F3 vám přinese nekonečné možnosti pro zábavu a dobrodružství na vodě.

Těšíme se, že vás přivítáme na našich akcích a podpoříme vás ve vašem objevování nových hranic na vodě. Ať už se rozhodnete vyzkoušet nový model F3 nebo zůstat věrní klasickému modelu F1, jedna věc je jistá – s Flyboardem budete mít vždycky zaručenou zábavu a vzrušení.

Takže neváhejte a přidejte se k nám v nové sezoně. Flyboard F3 a F1 jsou připraveni vás provést neuvěřitelnými vodními dobrodružstvími, které budete pamatovat ještě dlouho po skončení léta. Připravte se na akci, připravte se na Flyboard!

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu