Hvězdy na Flyboardu

19. 6. 2018

sokol_dergel_flyboard

Flyboard: Zábava pro hvězdy.

Minulý týden se naše Flyboardové místo ve Vraném nad Vlatavou stalo svědkem nevšední události, když k nám dorazily dvě známé tváře českého showbyznysu. Ondra Sokol a Patrik Děrgel, známí z pořadu „Tvoje tvář má známý hlas“ na TV Nova, přijeli objevit nový druh adrenalinové zábavy – Flyboard a začlenit tento sport do natáčení pořadu.

Flyboarding, inovativní vodní sport, který umožňuje člověku létat nad vodní hladinou pomocí proudu vody, samozřejmě přitáhl i pozornost médií a těchto dvou herců. A jak se ukázalo, jejich zvědavost byla odměněna nezapomenutelným zážitkem.

Po chvíli příprav a porady s celým televizním štábem se s nabitou energií a nadšením oba herci vydali na vodu, kde je již čekali instruktoři a připravené Flyboardy. Měli připraven přesný scénář, jak bude scénka na vodě vypadat. S profesionálním vedením se brzy začali učit techniku a postupně se začali vznášet nad hladinou. Oba si to užívali naplno, smích a radost z nového zážitku byly patrné na jejich tvářích. Klukům se podařilo splnit režisérovo očekávání a zároveň bylo vidět, že to pro oba herce bylo nejen zábavné, ale také výzva. Zápasit s vodními proudy a udržet se nad hladinou vyžadovalo rovnováhu a sílu, a to ještě ve speciálních kostýmech a s rekvizitami v rukou, ale Ondra Sokol a Patrik Děrgel se s tím poprali s grácií a odhodláním, které známe z jejich televizních vystoupení.

Celé dopoledne bylo nasáté uvolněnou atmosférou, smíchem a pozitivní energií. Když se oba herci vraceli na břeh, byli unavení, ale šťastní a plní dojmů. A pro nás, jako instruktory, byla radost se s klukama poznat a naučit je létat na tryskových botách. Bylo vzrušující sledovat je, jak prožívají něco takového jako je Flyboarding u kterého museli dodržovat přesné režisérovi instrukce a zároveň si to užívali.

Ke konci natáčení jsme se všichni sešli na mole, abychom společně oslavili úspěšné dopoledne. Fotografie zachycující tento nezapomenutelný okamžik byla nevyhnutelná. Ondra Sokol, Patrik Děrgel, a my, jako instruktoři jsme se postavili společně a nechali se zvěčnit na společnému snímku, který zůstane jako památka na tuto nezapomenutelnou událost.

Flyboarding nám přinesl spoustu legrace, vzrušení a adrenalin, ale také spojení s tvářemi, které známe z televizních obrazovek. Děkujeme TV Nova, Ondrovi Sokolovi a Patrikovi Děrgelovi za to, že si nás a naše hračky vybrali jako místo pro svůj nezapomenutelný zážitek. A kdo ví, možná se sem ještě vrátí a my se můžeme těšit na další společné dobrodružství nad vodní hladinou.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu