Flyboarding odložen

7. 6. 2024

flyboard_5

Flyboard sezona posunuta.

Začátek letošní Flyboard sezóny se nám nevydařil úplně podle našich představ. Úvodní den léta s Flyboardingem a otevření sezóny 2024 se měl konat v sobotu dne 1.6.2024. S tímto datem byla spjata i zahajovací akce, nebo raději řekněme večírek pro celý náš tým včetně všech instruktorů a paní ředitelky Martinky. Po plánovaném létání nad vodou a svezení prvních klientů roku 2024 jsme měli v plánu posedět, pokecat, pojíst a popít se všemi, kteří nám vloni pomáhali a budou s námi ve Vraném nad Vltavou i v roce letošním. Mělo to být takové malé poděkování za jejich obětavost a přínos Flyboardingu v České republice. Bohužel ale, počasí z nás nikdo ovlivnit neumí a předpovědi byly tak zrádné, že jsme celý zahajovací víkend museli zrušit a to včetně objednaných klientů i plánovaného večírku. Moc nás to mrzí, ale s tímto se nedá nic dělat a všem se tímto moc omlouváme a budeme se snažit to vynahradit jindy. Snad se na nás nikdo nezlobí, ale déšť byl v sobotu opravdu silný a celodenní.

Nová Flyboard sezóna tedy začne s týdenním spožděním a to zítra 8.6. 2024 a to na standartním místě v Lávka Park Skochovice kousíček za Prahou, tam kde už Flyboarding provozujeme 11 let a doufáme, že ještě chvilku budeme. Počasí na tento víkend vypadá slibně, až by se dalo říci, že bude snad konečně takové letní. Už se moc těšíme na letošní první zákazníky a jejich reakce po vyzkoušení těchto neopakovatelných vodních zážitků. Je vždy radost vidět úsměvy na tvářích zúčastněných a jiskry radosti v jejich očích, když se poprvé vznesou nad hladinu. Ten pocit se popsat nedá, ten se musí zažít a pro nás je to potěšení s lidmi všech pohlaví a rozdílného věku tyto prožitky s nimi sdílet. Dělat takovouto práci nás absolutně naplňuje a těší nás, když jsou lidé z Flyboardingu nadšení.

Pokud nevěříte, přijďte náš tým navštívit a vyzkoušet na vlastní kůži, tohle vodní adrenalinové šílenství zvané Flyboard. Odnese vás to do světa nepoznaného a po skončení zážitku budete plní emocí, adrenalinu a štěstí, to vám slibujeme! Tak se ničeho nebojte a pojďte do toho! Je to úlet!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu