Flyboarding – konec sezony 2014

1. 10. 2014

Flyboarding – konec sezony 2014

Bylo to super léto plné nových výzev, zážitků, pohody a taky nového přírůstku do naší firmy v podobě létajícího, nebo lépe řečeno tryskového prkna z dílny Franky Zapata s názvem Hoverboard.

Chceme tímto poděkovat Vám všem, kteří jste si přišli Flyboarding užít a obzvláště těm, kteří nás v roce 2014 podporovali! Děkujeme!!!!

Lítéééj, stříííkéééj, flyboarduj!! Sezona, která nedávno uzavřela své brány, se ukázala být nejen úspěšnou, ale i naplněnou radostí, novými výzvami a nezapomenutelnými zážitky. Bylo to léto plné dobrodružství, pohody a překvapení. Nicméně jedním z největších překvapení byl nový přírůstek do naší firmy, kterým se stalo létající prkno z dílny Franky Zapata nazvané Hoverboard. Tento nový kousek obohatil naši nabídku a posunul naše služby na novou úroveň. Tryskové prkno a rychlé lety nad vodou, si letos vyzkoušeli první odvážlivci.

Nyní, když už se můžeme ohlédnout za sezónou, si uvědomujeme, že hlavním lákadlem pro většinu našich klientů se ale stal právě Flyboard. Tyto létací boty, které umožňují neuvěřitelné kousky nad vodní hladinou, nadchly opravdu každého, kdo se odvážil vyzkoušet si tento adrenalinový zážitek. Tyhle létací boty nadchli opravdu každého. Je skvělé sledovat, jak se lidé nechávají unést novými možnostmi a překonávají své hranice za pomoci našich aktivit.

Rádi bychom využili této příležitosti a vyjádřili hlubokou vděčnost všem našim klientům, kteří si přišli užít Flyboarding a všem těm, kteří nás podpořili v minulosti, zejména v této sezóně 2014. Vaše důvěra a podpora nám dávají sílu a motivaci pokračovat v naší práci s ještě větším zaujetím a nasazením.

Bez vás by naše úspěchy nebyly možné a jsme nesmírně vděční za vaši loajalitu a přízeň. Vaše pozitivní ohlasy a nadšení nás inspirují k dalšímu rozvoji naší nabídky a k tomu, abychom stále přinášeli nové a vzrušující zážitky našim klientům.

Doufáme, že jsme vám během uplynulé sezóny přinesli nejen nezapomenutelné zážitky, ale i chvíle radosti a dobrodružství. Jsme plni očekávání a nadšení do budoucích dobrodružství a těšíme se, až se s vámi při Flyboardingu opět setkáme tu sezónu příští.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu