Flyboard vs Hoverboard

25. 8. 2014

Flyboard_Hoverboard

Flyboard vs Hoverboard

Je lepší Flyboard, nebo Hoverboard ?? Odpověď je složitá. Obě prkna jsou prostě super!!V sezoně 2015 za námi přijďte a posuďte sami! Pokud jste fanouškem extrémních sportů a adrenalinu, pak se určitě ocitáte v dilematu: Flyboard nebo Hoverboard? Každé z těchto prken nabízí jedinečný zážitek a vzrušení, které vám zůstanou dlouho v paměti. Rozhodnutí, které prkno je lepší, je však složité. Obě mají své vlastní výhody a charakteristické vlastnosti, které je činí neodolatelnými pro milovníky extrémních sportů .Flyboard jsou boty připevněné na nohou a dvě trysky, je určen spíše na lety do výšky, vzrušujícími polety nad vodní hladinou a akrobatickými manévry, skoky pod vodu a je symbolem volnosti a odvahy. Tento sport vás doslova vynese nad vodu, kde se budete cítit jako superhrdina, který ovládá prvky přírody. S Flyboardem si můžete užívat adrenalinové zážitky jako nikdy předtím, přičemž každý skok a obrat vás bude naplňovat pocitem euforie a svobody.

Na druhé straně Hoverboard ZR je zase tryskové prkno ne nepodobné snowboardu, nebo surfu, ale   s jednou tryskou vzadu. Tento stroj vás vezme do vzduchu a zároveň letí kupředu. Je to sport, který vás pohltí. S Hoverboardem se budete cítit jako surfař na divokých vlnách spojený se snowboardistou brázdící hory prašanu a do toho se budete řítit vzduchem vpřed. Přitahuje vás a objevování nových horizontů, tak hurá do toho!

Ale proč se vlastně rozhodovat? Proč si nevybrat oba? V sezoně 2015 máme pro vás jedinečnou nabídku: přijďte a vyzkoušejte si oba tyto úžasné sporty na vlastní kůži! Ať už se rozhodnete pro Flyboard nebo Hoverboard ZR, garantujeme vám nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu a dobrodružství.

A co kdybyste Flyboard nebo Hoverboard ZR darovali svým blízkým? Dárek, který zaručeně potěší každého milovníka extrémních sportů a dobrodružství. Nechte své blízké zažít ten nezapomenutelný pocit svobody a adrenalinu, který nabízí tyto úžasné sporty. Vaše dárky se stanou nejen předmětem radosti, ale také zdrojem vzpomínek na nejlepší zážitky života.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu