Flyboard sezona se blíží

22. 5. 2024

flyboarding_praha_1

Flyboarding sezona už od 1.6.2024

Vrané nad Vltavou se letos opět chystá na nezapomenutelnou skvělou letní sezónu, která bude plná vzrušení a adrenalinu! Od 1. června 2024 tam pro vás adrenaliňáky budeme nachystaní a nabízet nejoblíbenější a úžasnou letní zábavu nad vodou plnou úletů a vzrušení. Léto strávené u vody bude mít nový rozměr díky atrakcím jako je Flyboard, Hoverboard a Jetpack. Zavedeme vás do do světa letní zábavy, která bude spojovat lidi všech věkových kategorií a zážitkových preferencí.

Všichni naši natěšení a nadšení instruktoři jsou připraveni uvítat vás a zavést všechny nadšence do světa vodních sportů. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený dobrodruh, můžete se těšit na nezapomenutelné zážitky a spoustu úsměvů. Přijďte začít novou dobrodružnou kapitolu ve vašem životě v krásném prostředí a se spoustou zábavy.

Na programu bude celá škála atrakcí, ale hlavní hvězdou bezesporu budou vodní úlety díky Flyboardu, Hoverboardu a Jetpacku. Tyto moderní vodní sporty poskytují jedinečný zážitek vznášení se nad hladinou vody, který se vám vryje do paměti, to se nedá popsat, to se musí prožít. Zářivé sluneční paprsky hrající si ve vodních kapkách a pocit volného letu na vodou, který vás doslova nadchne.

Pro ty, kteří se chtějí ponořit do světa adrenalinu a zábavy, budou připraveni kvalifikovaní instruktoři, kteří se postarají o vaše bezpečí a zároveň vám pomohou objevit skryté dovednosti a schopnosti. Nezáleží na tom, zda jste začátečníkem bez žádné zkušenosti, nebo zda jste již zkušeným dobrodruhem toužícím po nových výzvách – Flyboard, Hoverboard a Jetpack mají co nabídnout každému. Na výběr máte Univerzální poukaz, kde si můžete vybrat jeden ze tří zážitků, nebo pro větší drsňáky 2v1 což jsou dva vybrané zážitky za jeden den, nebo dokonce 3v1 kde vyzkoušíte během jednoho dne všechny tři úlety! Je jen na vás co si vyberete.

Vrané nad Vltavou a místní kemp Lávkapark, se tak stává místem, kde se setkávají nejen nadšenci vodních sportů, ale i ti, kteří hledají nové zážitky a dobrodružství. Letní sezóna plná úsměvů se blíží a my jsme připraveni přivítat všechny, kteří touží po unikátních zážitcích a skvělé atmosféře.

Takže, pokud máte chuť na vzrušení, dobrodružství a nezapomenutelné chvíle strávené u vody, nenechte si ujít možnost navštívit nás a okusit atmosféru letního ráje plného úletů a zábavy. Těšíme se na vás a vaše odvážné kroky směřující k novým vodním dobrodružstvím!

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu