Flyboard Lipno

14. 8. 2016

flyboard_lipno

Flyboard Lipno

Léto ani Olympiáda ještě nekončí!! Ve dnech 16.8. a 17.8. budeme létat v kempu Jestřábí I. u Černé v Pošumaví, tak si přijďte také zařádit a zažít pořádné léto 2016! Zážitek jako nikdy před tím. Akce se koná v kempu Jestřábí I., který se nachází poblíž Olympijského parku Lipno. Tento malebný kemp poskytuje ideální prostředí pro spojení sportu, dobrodružství a relaxace v přírodě. Můžete se těšit na příjemné ubytování, pohodlné vybavení a přátelskou atmosféru, která vás uvítá a udrží ve vzrušení po celou dobu akce. Kitesport, firma podporující tuto událost, je známá svou vášní pro vodní sporty a dobrodružství. S jejich pomocí bude akce zajištěna na profesionální úrovni, abyste si mohli užít maximální zábavu a bezpečnost, když budete zkoušet Flyboarding, ale i sledování olympijských závodů.

Pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet adrenalinový vodní sport Flyboard, nebudou potřebovat žádné předchozí zkušenosti. Instruktoři budou k dispozici, aby vás vedli a pomohli vám zvládnout tuto úžasnou aktivitu. Stačí mít odvahu a chuť objevovat nové možnosti! Přijeďte zalétat, prožít dobrodružství, zafandit našim sportovcům a vyzkoušet Flyboard na Lipně.

Pokud jste spíše fanoušci než sportovci, nebojte se, naše akce je otevřená pro každého. Můžete si vybrat místo na trávě, pohodlně se usadit a sledovat nejlepší sportovce světa, jak se snaží dosáhnout svých cílů na olympijských hrách v Riu. Bude to jako být přímo na místě, ale s výhodou pohodlí a dobré společnosti.

Ať už jste vášnivým sportovcem, dobrodruhem hledajícím adrenalinový zážitek nebo jen rodinou hledající zábavu pro všechny, akce u Lipna má něco pro každého. A pokud se rozhodnete se k nám připojit, můžete být jisti, že zažijete nezapomenutelné okamžiky plné radosti, nadšení a přátelství.

Takže neváhejte a označte si datum v kalendáři! Tato událost se neopakuje, a proto si ji nenechte ujít. Přidejte se k nám na Lipno a zažijte nezapomenutelnou akci, která vám přinese radost a vzrušení. Těšíme se na vás!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu