Flyboard, jak vysoko létá

20. 2. 2015

flyboard_vyska

Flyboard, jak vysoko létá

Flyboard je adrenalinový vodní sport a skvělá vodní atrakce, která nabízí úžasnou svobodu pohybu a možnost vykonávat různé triky a akrobatické kousky nad hladinou. Od backflipů po skoky pod vodu nazvané delfín, možnosti na Flyboardu jsou téměř neomezené. Tento adrenalinový sport vám umožňuje dělat vývrtky, skákat, plavat, zanořovat se a opět vynořovat s úžasnou lehkostí a gracií. Je to prostě úlet nad vodní hladinou, kde si můžete dělat prakticky cokoli, co vás napadne.

Jedním z nejvíce vzrušujících prvků Flyboardu je neuvěřitelný pohled z výšky. S pomocí standardní 15metrové hadice a skútru s alespoň 180 koňskými silami, můžete dosáhnout výšky až 12 metrů nad hladinou. Avšak s novými delšími hadicemi, které se objevují na trhu a mohou mít až 22 metrů, se otevírají nové možnosti. S takovou délkou hadice se omezení ve výšce téměř ruší a můžete se dostat až do výšky 20 metrů nad hladinou!

Takový výkon je dán sílou vodního proudu, který vás do těchto výšek dokáže dostat. Nicméně, z bezpečnostních důvodů je při prvních lekcích tato výška našim klientům nedostupná. Dosáhnout takových výšek vyžaduje zkušenosti a dovednosti opravdových profesionálů. Avšak pokud se na Flyboardu cítíte stabilně a máte dobrý pocit i ve větší výšce, rádi vám poskytneme adrenalinový zážitek výšky a pustíme vás do 6 metrů. I tato výška vám poskytne neuvěřitelné pocity a zážitky, které budou nepopsatelné.

Flyboarding je zážitek, který vám otevře nové dimenze nad vodou. Je to nejen o adrenalinu a vzrušení, ale i o svobodě a kráse pohybu nad hladinou. Pokud hledáte nový způsob, jak zažít vzrušení na vodě, Flyboard je tou pravou volbou. Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným profesionálem, tato aktivita vám zaručí nezapomenutelné zážitky a dobrodružství, které budete chtít zažít znovu a znovu. Takže přijďte a nechte se unést do světa Flyboardingu!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu