Flyboard a výhled

1. 5. 2015

pohled_z_flyboardu

Flyboard a výhled

Představte si ten úžasný pohled z Flyboardu, když stojíte na výšce deseti metrů a pod vámi se otevírá nádherný výhled na molo ve Vraném nad Vltavou. Tak vysoko Vás sice nepustíme, ale na létajícím prkně je z jakékoliv výšky výhled dostatečný a pocit nepopsatelný! Chcete si užít opravdovou legraci, zažít něco nového a neopakovatelného? Pak zapomeňte na všechny obavy a dejte tomu šanci. Pojďte do toho. Flyboarding je pro každého a pokud máte rádi vodní sporty a hledáte nové výzvy, jste tu správně. Odhoďte strach, držte stabilitu a my vás vyneseme do výšin. Stát na proudu vody ve volném prostoru nad vodou a rozhlížet se po okolí je pocit, který se popsat nedá, to musíte zažít. Vrané nad Vltavou je to pravé místo, kde si tohle můžete vyzkoušet. Kvůli bezpečnosti vás do 10 ti metrů nepustíme, protože vaše bezpečnost je samozřejmě na prvním místě, ale pokud se nebudete bát a budete držet dobrou stabilitu, můžeme vás vystřelit až do 6 ti metrů. To už je pořádná výška, která vám zajistí vzrušující a nezapomenutelný zážitek.

Přijďte se připojit k nám a objevte krásy Flyboardingu. Nechte za sebou veškeré obavy a strachy, a dejte svému dobrodružství volný průběh. Flyboarding je nejenom o adrenalinu a pocitech svobody, ale také o zábavě a nových zkušenostech. A kdo ví, možná se vám tento sport tak zalíbí, že se stanete pravidelným návštěvníkem našeho vodního areálu.

Tak neváhejte a přijďte si to vyzkoušet! Zaručujeme vám, že se nebudete nudit a že si tento zážitek budete pamatovat ještě dlouho po jeho skončení. Navíc, co může být lepšího než strávit den na vodě, provázeni adrenalinem a smíchem? Přesně to vám Flyboarding nabízí. Tak se nebojte a pojďte si to užít!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu