Flyboard a trysky

5. 6. 2014

flyboard trysky

Flyboard a trysky

Základní sestava Flyboardu se skládá ze čtyř trysek – 2 na ruce + 2 na nohou.

V letošní sezoně Vás však čeká velká změna. Trysky z rukou jsme už nadobro odstranili! Často se stávalo, že jste se nám ve vodě motali jak motovidla. Uhlídat při první Flyboard jízdě směr všech 4 trysek není jednoduché. Prostě a jednoduše – nyní se budete zcela soustředit pouze na rovnováhu v nohou a užívat si skvělý pocit svobody pohybu ve vzduchu, na vodě i pod vodou!! Holt si dáte Flyboarding tak jak se sluší a patří!!!

Základní sestava Flyboardu představuje skvělou kombinaci zábavy a dobrodružství, kdy se váš pohyb stává téměř nadpřirozeným. Sestává se ze čtyř trysek, dvojice umístěných na rukou a dvojice na nohou. Tyto trysky a vodní proud vytvářejí sílu, která vás vznese nad vodní hladinu a umožňuje vám cítit se jako skutečný superhrdina.

Avšak, v letošní sezoně máme pro vás významnou změnu! Rozhodli jsme se odstranit trysky umístěné na rukou. Důvodem byly časté komplikace, kdy se letci omylem zamotali ve vodě, připomínajíce spíše motovidlo než elegantního letce. Jízda na prvním Flyboardu s čtyřmi tryskami vyžadovala nejen fyzickou sílu, ale i značnou dávku koncentrace, abyste udrželi správný směr.

Nová konfigurace s dvěma tryskami pouze na nohou přináší jednodušší a přirozenější zážitek. Budete se moci plně soustředit na udržení rovnováhy a těšit se z bezstarostného pocitu svobody, který vám Flyboarding nabízí. Při každém letu nad vodou budete cítit, jak vaše tělo produkuje adrenalin a vy se ve vzduchu jen jakoby vznášíte a užíváte si ten pocit uvolnění, dobrodružství, a zároveň vzrušení. Můžete se ponořit i pod hladinu a zase vyskočit. Tento pohyb už nyní není nic náročného a zažijete pocity jako skákající delfín.Tato změna vás povzbudí k tomu, abyste si Flyboarding užili naplno a podle vlastních představ. Už nemusíte zápasit se složitou koordinací čtyř trysek, ale můžete se nechat unést vlnami a větrem, ať už na hladině nebo pod ní. Flyboarding se tak stává ještě přístupnější a zábavnější aktivitou pro všechny milovníky vodních sportů.

Tak si dejte Flyboarding tak, jak se sluší a patří – s úsměvem na tváři a srdcem naplněným dobrodružstvím!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu