Flyboard a olympijský park Lipno

4. 8. 2016

flyboard_olympijsky park

Flyboard a olympijský park Lipno

U příležtosti konání Olympiády v Riu se poblíž Olympijského parku Lipno za podpory firmy Kitesport koná skvělá akce, kde si v kempu Jestřábí I. můžete vyzkoušet Flyboard na Lipně a zároveň fandit našim sportovcům v Brazílii!! Na nic nečekejte a pojeďte si s námi užít skvělou zábavu!

Olympijské hry jsou vždy událostí, která spojuje lidi z celého světa. Je to doba vzrušení, soutěžení a podpory sportovců, kteří reprezentují své země na nejvyšší úrovni. A co kdybychom toto vzrušení a podporu přenesli do malebného prostředí Lipenské přehrady? Ano, máme pro vás skvělou zprávu!

Při příležitosti konání Olympijských her v Riu se poblíž Olympijského parku Lipno za podpory firmy Kitesport uskuteční úžasná akce. V kempu Jestřábí I. budete mít možnost vyzkoušet si Flyboarding, a v obci Lipno také fandit našim sportovcům v Brazílii! Tato událost slibuje nepřekonatelnou kombinaci vzrušení, dobrodružství a sportovního ducha.

Flyboarding, neuvěřitelně populární vodní sport, který získal pozornost milionů lidí po celém světě, bude hlavní atrakcí této akce. Připravte se na adrenalinový zážitek, který vám vyrazí dech! Při Flyboardingu budete mít možnost doslova vzlétnout nad hladinu vody díky výkonnému proudění, které vás zvedne do vzduchu. Je to zážitek, který si jistě budete pamatovat po zbytek života.

Ale akce není jen o Flyboardingu. Je to také o spojení se srdcem sportu a podporou našich olympioniků v jejich úsilí dosáhnout vrcholu. Když budete v Olympijském parku v Lipně, budete moci sledovat olympijské závody na velkoplošné obrazovce s dalšími nadšenci, kteří sdílejí vaši vášeň pro sport.

Ať už jste sami sportovec, nadšený fanoušek nebo jen hledáte skvělou zábavu pro celou rodinu, tato akce je pro vás. Vzdejte se rutiny každodenního života a přidejte se k nám na Lipno, kde vás čeká nezapomenutelný zážitek plný radosti, soutěže a dobrodružství.

Není nic lepšího, než sdílet emoce a radost z vítězství s ostatními lidmi. Naše akce je o tomto spojení, o vytváření nezapomenutelných okamžiků a o oslavě lidského úsilí a odhodlání.

Nečekejte a připojte se k nám na této skvělé události. Ať už se chystáte vyzkoušet si Flyboard, nebo jen podpořit naše sportovce, budeme rádi, že vás uvidíme. Přijďte si užít skvělou zábavu a nezapomenutelné chvíle na Lipně!

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Další zajimavé příspěvky z našeho blogu